Logu meistara pakalpojumi
Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā

Logu remonts ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, kas nodrošina logu kalpošanas ilgumu un funkcionāli pareizu lietošanu. Piedāvājam fasādes alumīnija logu, ziemas dārzu, jumta logu hermetizāciju, kas laika gaitā nolietojas, kā rezultatā nevēlamie nokrišņi ietek telpās. Liekto stiklu profesionāla mērīšana un nomaiņa. Dažādu veidu rokturu nomaiņa un papildus drošības elementu uzstādīšana. Dažādu ražotāju furnitūras vai mehānismu nomaiņa.

Loga tūnings ir risinājums, kas atvieglo spoža saules gaismas staru iekļūšanu Jūsu dzīvokļos/mājās, kā arī siltuma izolācija, kas nodrošina istabas temperatūras stabilitāti. Pakalpojums ir pieejams un ērts, jo netiek veikta loga rāmju demontāža, nav putekļu un netīrumu, kā rezultātā energoefektivitāte jūsu mājoklim palielinās 3,4,5 reizes, atkarībā no esošajām logu konstrukcijām. Nano tehnoloģijas pārklājums uz stikliem, ir uz molekulām balstīts produkts, kas satur sīkas sudraba, keramikas, dimanta un stikla daļiņas. Uzklājot uz virsmas, daļiņas savienojas ar stikla molekulām un veido polimēra matricu, veidojot plānāko aizsargājošo hidrofobo plēvi.

Piedāvājām arī ļoti aktuālu pakalpojumu, kā logu konstrukciju maiņu, neveramo logu vietā ievietojot veramās logu vērtnes.

Logu regulēšana nodrošina saglabāt loga ģeometriju, kalpošanas ilgumu.

Blīvgumijas maiņa ir katrai logu konstrukcijai, kura nodrošina veramo daļu hermētiskumu, novērš nevēlamo pūšsanu. Tas ir materiāls, kurš laika gaitā nolietojas un no tā ir atkarīgs Jūsu komforts un gaisa temperatūra telpā.

Loga stikla paketes maiņa kļuvusi par mūsdienīgu vajadzību, kas sniedz aukstuma izolāciju atkarībā no slāņu skaita. Lielgabarīta stikla pakešu nomaiņa, izmantojot spectehniku.

Neatkarīga logu, ziemas dārzu durvju ekspertīze grūti sasniedzamās vietās (debesskrāpji). Pie mums ir neatkarīgo ekspertu asociācijas biedri un speciālisti ar industriālā alpīnisma sertifikātiem.

Saņemt konsultāciju

Izvēlēties ērtāko saziņas veidu un saņemiet konsultāciju uz Jūsu jautājumu

Kontakti
LoguMeistars.lv

Mūsu priekšrocības

Mēs sniedzam plašu pakalpojumu klāstu un veicam jebkuras sarežģītības uzdevumus, sākot no logu remonta līdz sarežģītiem darbiem ar speciālu aprīkojumu.

Loga stikla paketes maiņa kļuvusi par mūsdienīgu vajadzību, kas sniedz aukstuma izolāciju atkarībā no slāņu skaita. Lielgabarīta stikla pakešu nomaiņa, izmantojot spectehniku.

  • 20+ gadu
    pieredze

  • Sertificētie
    speciālisti

Mūsu darbi
LoguMeistars.lv

Logu meistara konsultācija Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā

Izvēlēties ērtāko saziņas veidu un saņemiet konsultāciju uz Jūsu jautājumu

Sazināties ar mums

Noklikšķinot uz "Sūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.