Pakalpojumi
Izsaukt bezmaksas!

Jūs varat pasūtīt

- Metāla durvis

- Plastikas logus

- Koka logus

- Apdares darbu

 

Sadarbība

 

 

Lodžiju iestiklošana, apdare un siltināšana

Vēlaties iegūt plašāku dzīvokli, ērti smēķēt uz lodžijas arī ziemā, norobežoties no vēja – piezvaniet, vienosimies un mēs iestiklosim Jūsu lodžiju, radot vēl vienu jauku un mājīgu telpu Jūsu dzīvoklī.

Piedāvājam pilna servisa lodžiju iestiklošanu, grīdas, griestu, sienu apdari pēc augstākajiem kvalitātes kritērijiem. Veicam siltināšanas darbus, apdari ar plastikāta vai koka dēļiem, veidojam dekoratīvo apmetumu, ierīkojam rozetes, apgaismes ierīces. Darbā izmantojam tādus materiālus, kas ne tikai slāpē troksni, bet arī lieliski pilda siltumregulācijas funkcijas, tāpēc Jūsu dzīvoklī būs silti un patīkami pat vējainākajā rudens dienā, bet lodžiju varēsiet pārvērst par ziemas dārzu vai ērtu vietu, kur nesteidzīgi pavadīt vakarus.

Mūsu speciālisti pārzina normatīvos aktus, kas reglamentē lodžiju iestiklošanu, nepieciešamos darbības soļus saskaņojuma iegūšanai, tāpēc varēsim Jūs konsultēt un rast ērtāko un vienkāršāko veidu, lai īstenotu Jūsu ieceres bez nebeidzamas dokumentu kārtošanas.

 

PVC, koka un alumīnija logu, durvju un nestandarta konstrukciju aiļu apdare

Logu, durvju un citu nestandarta konstrukciju aiļu apdare nodrošinās, ka pēc montāžas darbiem Jūsu mājoklis atgūs sakārtotu, pabeigtu un vizuāli pievilcīgu izskatu. Nereti klienti sākotnēji atsakās no šī pakalpojumu vai uzņēmumi, kas nodarbojas ar logu un durvju montāžu, nemaz to nepiedāvā, taču tad jārēķinās ar to, ka logu un durvju ailes paliks ne sevišķi labā izskatā. Logu un durvju montāža bez aiļu apdares ir kā torte bez garnējuma.

Lai sniegtu saviem klientiem pilnu servisu, piedāvājam kvalitatīvu aiļu apdari, kas tiks veikta, respektējot mājokļa kopējo stilu un izmantoto krāsu gammu. Mūsu meistari parūpēsies par to, lai arī pēc vairākiem gadiem Jūsu logu un durvju ailes izskatītos kā tikko pabeigtas, jo izvēlētie materiāli būs atbilstoši konkrētā objekta prasībām.

Piešķiriet savu jauno logu un durvju ailēm pievilcīgu vizuālo izskatu, lai iegūtu pabeigtu darbu sajūtu un baudījumu Jūsu acīm!

 

Konsultēšana

Mūsu klientu konsultanti ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem, meklēt labākos risinājumus par visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, turklāt konsultācijas varat saņemt ne tikai mūsu birojā, bet arī sazinoties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam konsultanta ierašanos Jūsu objektā, lai klātienē novērtētu situāciju un atrastu labāko risinājumu.
Tā kā esam vairāku logu un durvju ražotāju produkcijas izplatītāji Latvijā, aicinām uz sadarbību arī uzņēmumus, kas nodarbojas ar lielu būvprojektu izstrādi – mēs palīdzēsim Jums atrast katrai situācijai vispiemērotāko risinājumu un izvēlēties pareizos materiālus logu un durvju uzstādīšanai, lai Jūsu klients būtu apmierināts, bet Jūs – ieguldījuši tikai nepieciešamos finanšu līdzekļus, bet ne pārmaksājuši.
Par iespējām sazināties ar mums, lūdzam, skatīties sadaļā Kontakti.

 

Pvc, alumīnija un koka logu, durvju un nestandarta konstrukciju montāža

Diemžēl ar kvalitatīvu logu vai durvju iegādi viss nebeidzas. Nekvalitatīvi iemontēti viskvalitatīvākie logi vai durvis nesniegs visas tās priekšrocības, ko ražotājs tiem ir norādījis. Cienot savu klientu laiku un naudu, piedāvājam profesionāli veiktu logu, durvju un nestandarta konstrukciju montāžu, kuras laikā tiek izmantoti sertificēti, visaugstākajām kvalitātes prasībām atbilstoši, ilgnoturīgi materiāli, lai mūsu klientiem nevajadzētu kavēt laiku un tērēt naudu papildu remontam nekvalitatīvas montāžas dēļ.

Mūsu kvalificētie meistari, kas ieguvuši Rehau akadēmijas sertifikātu, kurš pierāda prasmes kvalitatīvi veikt logu un durvju montāžu, novērtēs katras konkrētās ēkas stāvokli, lai izvēlētu atbilstošāko montāžas veidu un darbā izmantojamos materiālus.

Logu, durvju un nestandarta konstrukciju montāžās darbus veicam klientam izdevīgā laikā, ievērojot visus drošības un laba servisa standartus, jo mūsu uzņēmuma vērtība ir apmierināti klienti.

Regulēšana

Logu regulēšana ir vēl viena iespēja pagarināt loga pozitīvo funkciju – trokšņa slāpēšana, termoregulācija utt. – ilgumu. Ja Jūsu logu vairs nav tik viegli atvērt, kā tas bija neilgi pēc montāžas, ja jūtat gaisa plūsmu gar logu arī tad, kad tas pilnībā aizvērts, ir laiks vērsties pēc palīdzības pie speciālistiem.

Logu nu durvju regulēšana paredz:

  • nevēlamas gaisa plūsmas novēršanu;
  • vērtnes brīvgaitas pārbaudi;
  • furnitūras detaļu regulēšanu;
  • vērtņu diagonāļu pārbaudi un regulēšanu;
  • mehānismu tīrīšanu un ieeļļošanu.

Pēc kvalitatīvi veiktas regulēšanas logs un durvis pilnībā pilda savas funkcijas, turklāt regulēšana pagarina mehānisma darbības ilgumu, logs un durvis mazāk nolietojas. Iesakām logu un durvju profilaktisko regulēšanu veikt vismaz reizi gadā. Turklāt uzticēt to profesionāļiem, jo tikai tā var garantēt, ka regulēšana sniegs pozitīvu rezultātu.

Atcerieties – jo vairāk uzmanības Jūs veltīsiet logu un durvju profilaktiskai apkopei, jo ilgāk Jums nebūs jāuztraucas par nepieciešamību iegādāties jaunus logus un durvis.

 

Furnitūras remonts un nomaiņa

Salūzis rokturis logam, bērns sācis vērt vaļā logu savā istabā, bet Jūs baidāties par viņa drošību, vēlaties ērtāku veidu, kā aizvērt balkona durvis? To nodrošināt mums nav problēmu! Mēs sadarbojamies ar lielākajiem un labākajiem logu un durvju izgatavotājiem, tāpēc varam piedāvāt dažādus risinājumus ikvienai Jūsu problēmai. Mūsu kompetentie speciālisti ir gatavi ne tikai konsultēt Jūs, lai atrastu izdevīgāko problēmas risināšanas veidu, bet arī saremontēt vai nomainīt nepieciešamo furnitūru.

Plašā klāstā piedāvājam dažādus dekoratīvos furnitūras elementus, lai varētu piešķirt Jūsu durvīm un logiem vēlamo izskatu un stilu. Mūsu piegādātāju katalogos Jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat, un mēs Jums to īsā laikā piegādāsim.

Ikviena lielā lieta veidojas no daudzām mazām. Tieši tāpat ir arī ar kvalitatīviem logiem un durvīm. Tikai aprīkoti ar nepieciešamo, Jūsu vēlmēm atbilstošo furnitūru, tie būs ērti lietošanā un spēs pildīt visas tās funkcijas, ko no tiem sagaidāt.

Pvc, koka logu, durvju un nestandarta konstrukciju remonts, garantijas un pēcgarantijas apkope

Ja vēlaties saviem logiem un durvīm garu kalpošanas ilgumu, laiku pa laikam iesakām veikt to apkopi. Tās laikā tiks pārbaudīts logu un durvju stāvoklis, vajadzības gadījumā nomainītas detaļas, kas vairs nepilda savas funkcijas pilnvērtīgi, ieeļļotas eņģes un veiktas citas darbības, kuru mērķis ir uzlabot logu un durvju darbību un laikus novērst iespējamās problēmas.

Visa veida logiem un durvīm, ko varat iegādātiem pie mums, ir 5 gadu garantija. Tās laikā veicam bezmaksas logu un durvju apkopi, nepieciešamības gadījumā piedāvājam remontu par īpaši izdevīgām cenām.  Garantējam, ka visas saistības, kas atrunātas logu un durvju garantijas talonā, no savas puses pildām ļoti rūpīgi. Arī tad, kad garantijas laiks būs beidzies, Jums nebūs jāuztraucas par to, kurš veiks logu un durvju apkopi, jo mēs labprāt to izdarīsim Jums izdevīgā laikā.

Garantijas un pēcgarantijas apkopi, kā arī remontu piedāvājam arī dažādām nestandarta konstrukcijām.

Tā kā sadarbojamies ar vairākiem lielajiem logu un durvju ražotājiem, mūsu rīcībā ir dažādas nepieciešamās rezerves daļas un aksesuāri, lai logu, durvju un nestandarta konstrukciju apkopi varētu veikt pēc iespējas kvalitatīvāk īsos termiņos.

 

Stikla pakešu maiņa

Bojāta vai izsista stikla pakete vēl nav nāves spriedums pašam logam – mēs Jums piedāvājam stikla paketes maiņu, kas ievērojami samazinās remontdarbu izmaksas un arī tam nepieciešamo laiku. Jums nebūs jāmaksā par jaunu loga rāmi, bet tikai par stikla paketi, arī logu ailes remontdarbu laikā netiks bojātas.

Stikla pakešu maiņu veicam gan pvc, gan koka un alumīnija logiem, durvīm, kā arī nestandarta konstrukcijām. Mums nav praktiski nekā neizdarāma, turklāt savu darbu izpildām ātri un kvalitatīvi, lai Jūs gūtu prieku no mūsu sadarbības. Strādājam arī paaugstinātas sarežģītības objektos, kur nepieciešams speciāls aprīkojums un augsta meistarība.

Lai arī šķiet, ka stikla paketes maiņa ir vienkāršs uzdevums, kuru varat paveikt saviem spēkiem, atcerieties, ka kļūdas gadījumā būs jāmaina viss logs, tāpēc labāk šo darbu uzticēt speciālistiem, kuri pārzina dažādu logu specifiku un nekļūdīsies savās darbībās.

Ja Jums ir jautājumi par konkrētu stikla pakešu maiņu, aicinām sazināties ar mums, jo mūsu zinošie klientu apkalpošanas speciālisti veikli atradīs izdevīgu risinājumu Jūsu problēmai.

PVC, koka un alumīnija logu, durvju un nestandarta konstrukciju pārdošana

Mūsdienās neviens vairs nešaubās par to, ka kvalitatīvi logi un durvis nodrošina mājas siltumizolāciju, slāpē trokšņus, veido vēlamo ēkas izskatu, bet pastāv teiciens – kas der visam, neder nekam. Tieši tāpat ir arī ar logiem un durvīm – risinājums, kas lieliski noderēs vienā situācijā, var būt pilnīgi nederīgs citā.

Mēs piedāvājam plašu logu un durvju, kā arī nestandarta konstrukciju izvēli. Mūsu rīcībā ir gan koka, gan PVC, gan alumīnija logi, lai, noskaidrojot Jūsu vēlmes un iespējas, piedāvātu labāko no iespējamiem risinājumiem. Mēs nepiedāvāsim to, kas neatbildīs Jūsu vajadzībām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients.

Tā kā sadarbojamies ar lielākajiem un labākajiem logu un durvju ražotājiem, piemēram, Rehau, Brügmann, Veka utt., saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvu un drošu preci. Turklāt pārdodam ne tikai logus un durvis, bet arī to dekoratīvos elementus. Plaša rokturu un citu detaļu izvēle.

Saviem klientiem nodrošinām arī bezmaksas logu un durvju garantijas apkopi un remontu – ieradīsimies ātri un veikli novērsīsim radušos defektus, ja vien tas būs vajadzīgs.

------------------------------------------------------------------------------------------

Ir jautājumi? Jūs varat uzdot mums jautājumus uzrakstot ziņu caur formu lejā!

Jūsu vārds:*

Jūsu ē-pasts:*

Jūsu tel. num.:

Ievadiet ziņas tekstu:*

* Obligātie aizpildāmie lauki.

 

Mēs palīdzēsim!

Konsultācijas T.20050002

Rakstīt uz e-pastu info@logumeistars.lv

 

Fornitūra

© 2012 Logumeistars.lv. Visas tiesības ir aizsargātas.